Home

Španělská princezna 3 série

Cizinkou na královském dvoře. Americký historický seriál z období vlády Tudorovců Osmidílná americká historická série Španělská princezna vznikla podle dvojice románů populární britské autorky Philippy Gregory Královo prokletí a Královský slib. Série, poprvé odvysílaná v roce 2019 americkou společností Starz, navazuje na události, zobrazené v předchozí Bílé princezně a líčí osudy španělské.

Osmidílné historické drama Španělská princezna pojednává o Kateřině Aragonské, krásné mladé španělské princezně, které je již od dětství zaslíben anglický trůn.Přijíždí proto do pošmourné, deštěm bičované Anglie se svým pompézním a rozmanitým královským dvorem včetně dvorní dámy Liny, pocházející ze subsaharské Afriky Průvodce epizodami seriálu Španělská princezna (The Spanish Princess), sledujte novinky, popisy epizod, hodnoťte a diskutujte o nich s dalšími fanoušky. přihlášení či registrace. HLAVNÍ MENU. série. 01×01 The New World (The New World) 18. 6. 2019. 01×02 Fever Dream (Fever Dream) 25. 6. 2019. 01×03 An Audacious Plan (An. Můžete se tak těšit na seriály a nové série kousků jako Nový papež, Útok v Salisbury, Útěk z vězení v Dannemoře, Roky a roky, Geniální přítelkyně, Potvora, Bodyguard, Bancroftová, Sestra, Balthazar, Případy detektiva Murdocha, Bílá princezna nebo Španělská princezna Španělská princezna, poslední kapitola dynastické ságy Tudor Anglie, je mocný, epický příběh, který nejen vrací diváky do světa intrik královského dvora, jak je vidět jedinečně z pohledu žen, ale také vrhá světlo na dříve nevýrazný kout historie - životy barevných lidí, žijících a pracujících v Londýně v 16. století Kateřina Aragonská je španělská princezna, které je od dětství zaslíben anglický trůn. Když její manžel náhle zemře, vše nasvědčuje tomu, že je pro Kateřinu trůn navždy ztracen. Dokud se nezačne zajímat o budoucího krále Jindřicha VIII

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem. 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem stažení; 3%. 3% stažení; 30 případů majora Zemana. 30 případů majora Zemana stažení; 30 stříbrných. 30 stříbrných stažení; 37 dní od atentátu k válce. 37 dní od atentátu k válce stažení; 4 bloky / 4 Blocks. 4 bloky / 4 Blocks stažení; 4400. 4400. SMS.cz - Španělská princezna 1/3 - Smělý plán (2019) - Seriál - režie: Birgitte Starmose, Stephen Woolfenden - herci: Kenneth Cranham, George Stocks, Nick Barber, Giles Coram, Pino Maiello - recenze, fotky, ukázk

Španělská princezna (3/8) 10. červen 21:30 Série, poprvé odvysílaná v roce 2019 americkou společností Starz, navazuje na události, zobrazené v předchozí Bílé princezně a líčí osudy španělské infantky Kateřiny Aragonské, které je již od útlého věku zaslíben anglický trůn. Do děje, opět nahlíženého z.

Přehled dílů — Španělská princezna — Česká televiz

SMS.cz - Španělská princezna (2019 - 2020) - Seriál USA - režie: Birgitte Starmose, Stephen Woolfenden - herci: Charlotte Hope, Aaron Cobham, Elliot Cowan, Ruairi O'Connor, Jordan Renzo - recenze, fotky, ukázk Španělská princezna 2019 Online Zdarma CZ-SK [Dabing&Titulky] HD Celý HD Seriál Online Zdarma CZ [Dabing&Titulky] Herci, Postavy, Trailer, Obsah The Spanish Princess (Španělská princezna) - Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století

Španělská princezna; Specialisté Příběh služebnice 3. série; Princip slasti; Projekt Modrá kniha; Projekt Modrá kniha 2. série; Prokletí ostrova Oak; Ragnarök - Konec světa; Ragnarök - Konec světa 1. série; Rocky a policajt; Sabrinina děsivá dobrodružství. Španělská princezna - Série 2. Španělská princezna. - Série 2. (série) 76%. Hodnocení a fanklub. Drama / Historický. USA, 2020, 7 h 45 min (Minutáž: 57-59 min Série: Tudorovci (P. Gregory) 3. (+ SPOILER) Po knize jsem sáhla po shlédnutí seriálu Španělská princezna, který byl v některých částech výrazně lépe propracovaný než kniha, ale ani tak nemůžu říct, že bych se čtením nebyla spokojená i přesto, že si v romantické lince oba příběhy doslova odporovaly, v. Stahujte rychle přes Datoid.cz! Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle Viděli jste sérii Bílá princezna? Španělská princezna navazuje tam, kde Bílá princezna skončila. Španělské infantce Kateřině Aragonské je již od útlého věku zaslíben anglický trůn. V zemi se zcela odlišnými zvyky a kulturou se však cítí osamocená.. První díl osmidílné historické série Španělská princezna si můžete užít do patečního večera.

Fyzmatik

2 série, 16 epizod po 54 - 60 minutách. 2. Název. Tak to pro všechny popiš! Zpět na přehled postav. pro MÉNĚ REKLAM se přihlaš a komentuj Španělská princezna. 1 fanoušek. Lyn.Ming. Značky: Hodnocení uživatelů. (Jacob Collins-Levy) s názvem Bílá princezna a historické drama Španělská princezna pojednávající o první manželce Jindřicha VIII., Kateřině Aragonské. ČT. Roky a roky. Místo zločinu Ostrava nebo například třetí série Labyrintu. Tamní diváci rovněž uvidí minisérie Vodník a Živé terče či snímky DUKLA 61 a. Španělská princezna / The Spanish Princess. od PanIncognito » 07 kvě 2019 15:14 . Info: IMDB | ČSFD | FDB V českém znění: Eva Josefíkov 2.SÉRIE V českém znění: Eva Josefíkov.

Španělská princezna (3/8), čtvrtek, 10

Velkolepé století (v tureckém originále Muhteşem Yüzyıl) je turecká historická a válečná telenovela.První dvě řady byly vysílané na TV Show a současné díly jsou vysílané na TV Star.Seriál byl natáčen a vysílán od roku 2011 do roku 2014.Celkem má 4 řady, které popisují život osmanského sultána Sulejmana I. a jeho harém.. Seriál The White Princess je volným pokračováním, úspěšného seriálu The White Queen, odvysílaného v roce 2013, kde se příběh zaměřuje na vlivné ženy, které prostřednictvím intrik nenápadně manipulují s nejmocnějšími muži Anglie. Oba tyto seriály jsou inspirovány románem Bílá královna, od Philippa Gregoryho

Španělská princezna (2019) ČSFD

Španělská princezna - seznam epizod SerialZone

Ironií je, že mládež fascinuje princezna, která se zbaběle skrývá před světem, utíká... 98. Neskutečná série fotografií, kterou Carrie Fisher propagovala Star Wars v roce 1983 (21.10.2017 Španělská princezna navazuje tam, kde Bílá princezna skončila. V zemi se zcela odlišnými zvyky a kulturou se však cítí osamocená. První díl osmidílné historické série Španělská princezna si můžete užít do patečního večera v iVysílání. https://bit.ly/3idvgeP. 47. 13 Comments. 5 Shares. Like HDTV 2 jazykové verze Skryté titulky Osmidílná americká historická série Španělská princezna vznikla podle dvojice románů populární britské autorky Philippy Gregory Královo prokletí a Královský slib. Série, poprvé odvysílaná v roce 2019 americkou společností Starz, navazuje na události, zobrazené v předchozí Bílé. 2019 Španělská princezna [1. série] 2019 Válka světů 2019 Vánoční koleda 2018 Malé ženy SERIÁLY 2021 Combat Hospital 2021 Manhattan 2020-2021 Pravda a spravedlnost 2020 Bosch [3. série] 2020 Coop & Cami se ptají světa [2. série] 2020 Endeavour [7. série] 2020 Geniální přítelkyně [2. série] 2020 Hodinka [2. série] 2020.

Španělská princezna / The Spanish Princess (2019

1 176 produktů v kategorii Panenky pro děti věku 3 až 5,9 roků. Porovnejte ceny zjistěte dostupnost přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů Filmová databáze online FDb.cz - Komplexní online filmová databáze. Filmy, trailery, osobnosti, program kin, tv program, filmotéky, bazar VHS, DVD, Blu-Ray Madrid - Španělská vláda schválila návrh zákona o předání trůnu mezi králem Juanem Carlosem I. a jeho synem, princem Felipem.. Tamní ústava předání trůnu neupravuje, a tak musel být přijat speciální zákon, v němž je uvedeno, že Jeho Výsost král Juan Carlos I. Burbonský se vzdává španělské koruny kniha od: Carmen Guerra. Kolekce šesti bohatě barevně ilustrovaných pohádek, z nichž každá vypráví nesmrtelný příběh jedné slavné a krásné princezny, který zaujme nejen děti, ale jistě potěší i dospělé. Kolekce obsahuje pohádky Sněhurka, Popelka, Šípková Růženka, Kráska a zvíře, Princezna na hrášku a Malá.

Španělská princezna 1x3 An Audacious Plan SerialuSvet

Princezna Nevěsta dost mož­ná nestrh­ne svou výprav­nos­tí, jinak je ovšem jed­no­du­še per­fekt­ní ve všech smě­rech. A obsa­hu­je všech­no, co by správ­ná pohád­ka měla obsa­ho­vat: Princeznu, čaro­dě­je, nebez­peč­nou baži­nu s obří kry­sou, pirá­ty a zabi­jác­ké úho­ře Infantka Sofie Španělská (Sofía de Todos los Santos de Borbón y Ortiz, * 29. dubna 2007 Madrid) mladší dcera krále Filipa VI. a královny Letizie.Má starší sestru, Leonor, kterou následuje v linii nástupnictví na španělský trůn. Od 19. června 2014, kdy se stal její otec králem, představuje druhou v pořadí následnictví na španělský trůn → Panenky v provedení miminka jsou velké až 52 cm a lze k nim dokoupit mnoho doplňků ze série Babyborn. Barbie. Panenky Barbie jsou vhodné pro děti od 3 let. U panenek Barbie můžete vybírat ze široké kolekce panenek a doplňků. Chybět nesmí ani kamarád Ken Série pokračuje. Barcelona dotáhla trápení s Kubání jen do prodloužení aktualizováno 22. dubna 2016 O posledním semifinalistovi Euroligy basketbalistů rozhodne až pátý duel. Královský skandál graduje, španělská princezna musí kvůli daním k soudu 22. prosince 2014 Španělská princezna Cristina, sestra krále.

3 / 6 - Princezna Angelína v Krejzových 3 Zdroj: Produkce reklama . Princezna Angelína z Čerty nejsou žerty dnes v Krejzových Prim . Pyšná princezna je česká filmová pohádka z roku 1952 režiséra Bořivoje Zemana Princezna_leia.jpg (Samael) R (25.11.2016 23:39). to je přece dítě Lei s Jabbou Huttem Španělská princezna,The Spanish Princess - ONLINE Osmidílné historické drama Španělská princezna pojednává o Kateřině Aragonské, krásné mladé španělské princezně, které je již od.

Ulož.to je československou jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí Uloz.to is the largest czech cloud storage. Upload, share, search and download for free. Credit allows you to download with unlimited speed Sledujte na svém oblíbeném zařízení. HBO GO můžete používat až na 5 zařízeních, dívat se můžete na 2 zařízeních zároveň. Měsíčně zaplatíte jen 159 korun, předplatné můžete kdykoli zrušit pohodlně a bezproblémově online

Antikvariát Růžička Luboš - OC Sever - K. H. Máchy 344, 434 01 Most - Po - Pá - 9.00 - 18.00 So - 9.00 - 12.00. Pevná vazba s orig.přebalem,1.vydání z roku 2005. Kniha je zachovalá, v pěkném stavu včetně přebalu a nepoškozená! Praha 4 a okolí, nejlépe Chodov,Háje,Libuš, Modřany Alexandra hanoverská princezna Competitive highlightsedit. Princess Alexandra of Hanover (Alexandra Charlotte Ulrike Maryam Virginia; born 20 July 1999)[2][3] is the only child of Princess Caroline of Monaco and Prince Ernst August of the defunct Kingdom of Hanover.[2] This entry is from Wikipedia, the leading user-contributed encyclopedia A season for courage neuvedeno Especialy for Youth, first page describe 199,00 Kč Lovcovy čepele 3 149,00 Kč Přidat do košíku Zobrazit. Skladem Přidat na seznam přání princezna a její manželské aféry 99,00 Kč Přidat do košíku Zobrazit

The Spanish Princess: Created by Emma Frost. With Laura Carmichael, Aaron Cobham, Charlotte Hope, Stephanie Levi-John. The beautiful Spanish princess, Catherine of Aragon, navigates the royal lineage of England with an eye on the throne Malá princezna, které nikdo neřekl jinak než Ena, Fantasy série Griša od Leigh Bardugo okouzlila čtenáře po celém světě - a nyní vychází v kompletně nové podobě! 3. 10.08. Potřebuji důkazy o tom, že jsem stále žádoucí. Proto zahýbám partnerovi, i když ho miluji, svěřuje se Veronika (45

Na Netflixu na vás čeká výběr skvělých původních pořadů, které nenajdete nikde jinde. Filmy, seriály, speciály a mnoho dalšího, na míru přímo pro vás Compre online Španělské princezny: Aragonské infantky, Kastilské infantky, Navarrské infantky, Anna Rakouská, Eleonora Kastilská, Markéta Habsburská, de Zdroj: Wikipedia na Amazon. Frete GRÁTIS em milhares de produtos com o Amazon Prime. Encontre diversos livros em Inglês e Outras Línguas com ótimos preços

Španělská princezna 2

 1. María Fernández Ache Španělská herečka se narodila ve Veríně. Zahrála si v seriálech Vražedná Mallorca nebo Holby City. Jejím manželem je herec Will Keen, se kterým má dceru Dafne, jež je také herečkou. Tábata Cerezo Španělská herečka se narodila v roce 1993 v Madridu. Zahrála si v seriálu Vražedná Mallorca
 2. Ano, šéfe! v Poděbradech - Ano, šéfe! | Prima. Francie jak španělská vesnice? Ano, šéfe! v Poděbradech. Tento díl gastronomické show Ano, šéfe! nás zavede do lázeňského města Poděbrady. Právě tady se rozhodnou dva odvážlivci otevřít francouzskou restauraci, kterou pojmenují Grand Restaurant pana Septima
 3. 3. duben je 93. den roku podle gregoriánského kalendáře 1888 - Uskutečnila se první ze série jedenácti vražd v Londýn Marisa Paredes, španělská herečka; 1947 - Ladislav Kuna, slovenský fotbalista a československý reprezentant († 1. února 2012
 4. Série 1 - 3. Dějí se tu divné věci. V malém městečku Hawkins žijí kamarádi Mike, Lucas, Dustin a Will. Jednoho večera odjíždí Will od svých kamarádů a další den se všichni dozvídají, že zmizel
 5. Španělská renesance v nábytkářství Ve Španělsku ovlivňovali tvorbu nábytku od samého počátku svého působení na Iberském poloostrově maurové. Ve svých řemeslnických dílnách vyráběli nábytek vykládaný perletí, slonovinou a vzácnými dřevinami Španělská renesance : 3.2.4. Anglická renesance : 3.3
 6. Princezna čelí obvinění z obchodování s lidmi a prokurátor přirovnal její případ k dobám otroctví. Služku si princezna přivezla v květnu ze své země, v Kalifornii je však podobný způsob domácích prací nelegální. Španělská princezna míří před porotu. Prala špinavé peníze, tvrdí soud Čtvrtá série.

seriál Španělská princezna / The Spanish Princess series

Chytrá televize Kuki je to pravé pro vás. Zařiďte si rychle a bez zbytečných komplikací tarif s 30ti nebo 60ti kanály Compre online Neapolské princezny: Marie Terezie, Anna Rakouská, Markéta Habsburská, Marie Tereza Neapolsko-Sicilská, Marie Anna Španělská, de Zdroj: Wikipedia na Amazon. Frete GRÁTIS em milhares de produtos com o Amazon Prime. Encontre diversos livros em Inglês e Outras Línguas com ótimos preços

Španělská princezna - Smělý plán / An Audacious Plan (2019

 1. Adresa. EUROMEDIA GROUP, a.s. Nádražní 896/30 150 00 Praha 5 - Smíchov +420 605 979 997 (pracovní dny 8 - 16 hodin) info@ebux.c
 2. Panenky hračky na Dudlu.cz ⭐ vykouzlí úsměv nejen vám, ale i dětem, které nemají v životě tolik radosti a štěstí. Každý rok věnujeme 20 % ze zisku nadaci Radost dětem, která pomáhá těm nejmenším v dětských domovech a těžce nemocným. Každá korunka se počítá
 3. Série událostí zpozdí jeho cestu domů, během nichž se setká s tajemným panem Středou. Středa opakovaně nabízí Stínovi práci, kterou odmítá, dokud středa neodhalí, že práce, která na něj doma čeká, již neexistuje. Španělská princezna (2019-20) 2020 debutuje
 4. Ryze rodinná, česká společnost nabízející velkoobchodní a maloobchodní prodej her, herních konzolí, kancelářských a školních potřeb COMIX, italská a španělská vína, delikatesy, barvy, laky, drogerie, chovatelské potřeby, klimatizace, drobné elektro, sportovní, plavecké, jóga a fitness pomůcky a produkty nejvyšší kvality
 5. ologie, která je navíc v úvodu vysvětlena, jasný, srozumitelný výklad a přehlednost, jíž napomáhá využití tabulek a dvoubarevný tisk. Výklad provázejí četné názorné příklady čerpané ze současné živé španělštiny a důsledně opatřené českými překlady
 6. Havlová zazářila na princově svatbě. Dagmar Havlová byla o víkendu na svatbě španělského korunního prince Felipa s bývalou novinářkou Letizii Ortizovou k nepřehlédnutí. Zářila mezi ostatními v růžových šatech doplněných kabátkem. Na slunci a v záři reflektorů se model stříbrně leskl. Bývalá první dáma si.

Španělská princezna: Smělý plán — Česká televiz

 1. Ve stínu první světové války přišla jedna z nejstrašnějších epidemií v dějinách lidstva. I v novém samostatném Československu umírali lidé po tisících. Nemoc stíhala všechny generace, nevyhnula se ani spisovateli Franzi Kafkovi. Dokumentární portrét jedné katastrofy pohledem přeživších, svědků, odborníků i bohatého archivního materiálu
 2. V seriálu se objevují dva herci známí z rolí v trilogiích Pán prstenů a Hobit. John Rhys-Davies, který hraje dědečka princezny Amberle, byl v Pánu prstenů trpaslíkem Gimlim. Manu Bennett, který hraje posledního druida Allanona, byl v Hobitovi skřetem Azogem. Autor knižní série Terry Brooks je jedním z producentů seriálu
 3. Trvalo to pět dílů, ale konec světa & série Mythica je na spadnutí. Fantasy ságu, již si fanoušci sami zaplatili na Kickstarteru, totiž v pátém díle čeká epické finále. Jak už jste se dozvěděli výše, Szorlok má absolutní moc na dosah, Marek však může stále ještě najít klíčový artefakt, zničit jeho Darkspore a.

Španělská princezna (3/8) na ČT 2 TV program - programy

 1. Duna 3 - Děti Duny Herbert Frank . Třetí kniha z cyklu kronik o planetě Duna, fenomenálního díla světové sci-fi. Třetí díl Děti Duny nás zavádí do doby, kdy Paul Atreides, spasitel... více informací. Druh zboží: Knihy > Sci-fi Knihy > AKCE. Cena: 429,00 K
 2. Florante u Laury (Florante a Laura) (celý název: Pinagdaanang Buhay nina Florante at Laura sa Kahariang Albanya: Kinuha sa madlang cuadro histórico o pinturang nagsasabi sa mga nangyari nang unang panahon sa Imperyo ng Gresya at tinula ng isang matuwain sa bersong Tagalog; Angličtina: Historie Florante a Laury v království Albánie: Převzato z některých historických.
 3. Hledáte Kateřina Aragonská: Pravá královna od Alison Weirová? Rychlá a výhodná doprava od 29 Kč Skvělý výběr knih, deskových her a dárků. Jsme vaše knihkupectví s tradicí
 4. Varianta 1: Šunka Jamón Serrano 3,5 až 4 kg. Varianta 2: Šunka Jamón Serrano 3,5 až 4 kg a luxusní balíček plný dobrot. Obsahuje: šunku. stojan na šunku. 2 nože + brousek na nůž. k tomu 1kg delikatních španělských salámů: 1x iberian spiced sausage 250 g. 1x iberian season port sausage 250 g
 5. Antikvariát vznikl roku 2006, patří mezi nejlépe vybavené západočeské antikvariáty. V roce 2012 byla jeho činnost přerušena a znovu obnovena roku 2015
Teorie Velkého Třesku online seriál cz - Filmy a seriály onlineChirurgové - Let (S08E24) - Filmy a Seriály online

Španělská princezna / The Spanish Princess (2019 - 2020

Vyhledávejte knihy v úplném znění v nejucelenějším indexu na světě. Vydavatelé O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověda O službě Ochrana soukromí Smluvní podmínky Nápověd Snímek The Cloverfield Paradox, pokračování sci-fi ságy, se představil první ukázkou v neděli. Již ten samý den se ale diváci mohli podívat na celý film na Netflixu, tři měsíce před jeho uvedením do kin. Recenze ale ukazují, že Netflix v případě nového Cloverfieldu nejspíš jen vyhodil peníze, protože snímek je kvalitou velmi špatný

Vypadá to že máte zapnutý adblock na tuhle stránku! Pro sledování popřípadě bezplatného stažení musíte adblock deaktivovat. Prosím o vypnutí adblocku a načtětu tuto stránku znovu 30 Campana sobre Campana - Španělská dětská koleda (bez ML) 31 Jdu cestou necestou (Princezna ze mlejna) - Z pohádek (bez ML) 32 Hajný je lesa pán - Z pohádek (bez ML) Poznámka: ML je zkratka Melodické Linky. Melodická linka je to co se má zpívat zahrané flétnou - vede zpěváka a pomáhá s intonací Známky a kupony. Read more. Ponechejte toto vyhledávací pole prázdné k nalezení všech produktů, nebo vložte nějaký hledaný výraz pro nalezení konkrétních produktů

Španělská princezna 2019 Online Zdarma CZ-SK [Dabing

 1. Tanger - španělská pošta : Známky [Rok: 1926] [1/2]. Nakupujte, prodávejte, obchodujte a vyměňujte sběratelské předměty snadno s komunitou sběratelů Colnectu. Pouze Colnect automaticky hledá sběratelské předměty, které potřebujete, s předměty, které sběratelé nabízejí k prodeji nebo výměně. Klub sběratelů Colnect přináší revoluci ve sběratelských.
 2. Princezna ze mlejna už dávno není plavovláska: Co nyní dělá herečka Andrea Černá. Andrea Černá je krásná a talentovaná herečka, která se do lidských srdcí zapsala jako Eliška z.
 3. Princezna zakletá v čase vyšla na DVD a na Blu-Ray, přičemž jako doplněk ji ještě doprovází zvlášť uvedená série Povídek ze světa filmu, v nichž jednotlivé postavy předčítají z pohádkové knihy o svých předchozích osudech. Na poli více než dvou hodin se tak dozvíte např. to, jak princ Jan přišel ke svému meči, jak a proč se princeznina kamarádka Amélie.
 4. Panenka malá s culíky 24cm kloubová tvrdé tělíčko v sáčku . Roztomilá paneka s culíčky ve veselých pruhovaných šatičkách s tvrdým tělíčkem Má kloubové pohyblivé ruce nohy a hlavu Šaty lze sundat jsou na suchý zip Baleno v plastovém sáčku Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami Převlékání.
 5. Zapf Creation LIL' SNAPS (2. série) Panenky, Sidekick 15 druhů / 36 kusů . LIL' SNAPS jsou balíčky s překvapením, které hravě kombinují panenky a šperky
 6. 3/3 Americký filmový průmysl zmobilizoval během 2. světové války veškerá výrobní zařízení a dal je do služeb vlasti - spolu se schopnostmi scenáristů, režisérů i hereckých Repríza: ČT2 18.4. 12:35, ČT2 20.4. 13:10; Žánr: magazíny, reportáže, dokumenty; hvězd. HDTV 2 jazykové verze Skryté titulky Po vypuknutí.
The Sister (2020) | SerialZone